جمعه, 04 بهمن 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما

 

بازدید مسئولین هتل های کوثر از فرودگاه بین المللی قم

کشایی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در بازدید از فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی با بیان اینکه این مجموعه میتواند یکی از زیباترین و جذاب ترین مجموعه های اقامتی و خدماتی ، فرهنگی و ورزشی را در خود جای دهد ابراز داشت فرودگاه بین المللی قم و شهرفرودگاهی 

باعث رونق صنعت توریست در شهرمقدس قم خواهد شد.

مدیر عامل مجموعه هتل های کوثر با بیان اینکه منطقه نمونه گردشگری طرلاب ظرفیت بالایی برای جذب توریست خواهد داشت همکاری صمیمانه خود را در بحث سرمایه گذاری به ویژه در قسمت های توریست ترمینال را تا حد توان اعلام کرد

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قم و شهرفرودگاهی از استقبال مسئولین سازمان فرهنگی ساحتی کوثر ابراز خرسندی کرد و برای هرگونه همکاری آمادگی خود و مجموعه فرودگاهی را اعلام کرد.

نظرات   

 
0 #3 احمد 1393-02-28 08:39
يكي از شعار هاي مهم سرمايه گذار فرودگاه بين امللي قم و مجموعه گردشگري قم ميتواند اين باشد كه( آرودن جهان به قم و بردن قم به جهان)باشد.
اين يك دورنما و آينده نگري را به همراه دارد و همه مسئولين براي رسيدن به اين هدف كه بسيار مهم ميباشد با سرمايه گذار اين مجموعه كلان همكاري نمايند.فرودگاه قم گامي به سوي جهاني شدن و گريد گرفتن فرودگاه از همه لحاظ پروازي و خدمات جانبي و هندلينگي بردارد چرا كه اين فرودگاه با رعايت وضوابط استاندارها حداقل در ايران ميتواند شاخص باشد به جهت اينكه بخش خصوصي در آن ورود پيدا كرده است.
نقل قول
 
 
0 #2 احمد 1393-02-22 05:38
همه اشخاص حقيقي و حقوقي علاقمند به داشتن توانايي لازم از نظر مالي، سابقه سرمايه گذاري، مديريت و راهبري در پروژه هاي هم ارز و مشابه كه منع قانوني براي معاملات نداشته باشند و از صلاحيت هاي لازم نيز برخوردار باشند بتوانند آمادگي خود را براي مشاركت در سرمايه گذاري بخش خصوصي فرودگاه به (دفتر جذب سرمايه گذاري) يا مراجعه حضوري درخواست سرمايه گذاري اعلام كنند.
يكي از اهداف بلند مدت و چشم انداز براي تامين منابع علاوه براعتبارات دولتي و شخصي،مشاركت سرمايه گذار و فاينانس هاي خارجي را به همراه داشته باشد.تا در طرح و برنامه با مديريت هزينه درست و تعريف بودجه صحيح پروژهاي تعريف شده به بهره برداري را به بهره برداري رساند.حال سرمايه گذاري خرد باشد يا كلان
نقل قول
 
 
0 #1 احمد 1393-02-22 05:37
شركت ارم كيش با هدف تصميم سازي درخصوص موضوع هاي بازرگاني و سرمايه گذاري و در نگاه كلي تر امور اقتصادي شركت فعاليت را گسترش دهد. و دفتر مركزي و جذب سرمايه گذاري عنوان بازوي توانمند شركت با تصميم سازي، ضوابط و فرآيند مهم سرمايه گذاري بخش خصوصي را هدايت كند. زمينه هاي سرمايه گذاري بخش خصوصي براي توسعه زيرساخت هاي فرودگاهي شامل سرمايه گذاري در اجزاء فرودگاهي مانند پاركينگ خودرو، هتل فرودگاهي، فروشگاهها، پمپ بنزين و كارواش، مجموعه هاي تفريحي و گردشگري، CIP ، غرفه هاي فروش و نمايشگاه كالا، ترمينال هاي بار، انبار كالا، مجموعه هاي هندلينگ بار و مسافر است. دفتر پس از بررسي ، گزينش و انتخاب سرمايه گذار اماكن فرودگاهي را به 2 صورت اجاره اماكن و BOT در اختيار سرمايه گذار قرار مي دهد.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی