جمعه, 04 بهمن 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما

 

هاشمی طبا در بازدید از پروژه فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی در نشستی چند نفره طرح های آتی دهکده ورزشی را با مدیر بازرگانی پروژه بررسی کردند.بازدید مشاور وزیر ورزش و جوانان از دهکده ورزشی شهرفرودگاهی قم

مشاور وزیر ورزشی و جوانان در امور زیربنایی ، سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت ورزش با بازدید
از سالن چند منظوره 3000 نفری ، زمین های فوتبال و سالن ورزش های پهلوانی پروژه فرودگاه و دهکده ورزشی را از پروژه های با ظرفیت بالا قلمداد کرد و بررسی محیطی و مکانی پروژه را کارشناسی دانست.
وی وجود راه آهن در کنار فرودگاه بین المللی را یکی از نقاط قوت این طرح ملی دانست و گفت مجموعه راه آهن ، فرودگاه و جاده در کنار هم می تواند موقعتی عالی را برای صنعت حمل و نقل ایجاد کند.

هاشمی طبا افزود قرارگرفتن این مجموعه در کنار هم ظرفیت پذیرایی از اردوهای ورزشی را نیز دارا می باشد.
و با وجود فرودگاه ، دهکده ورزشی ، هتل و مراکز تفریحی و تجاری می تواند یکی از کمپ های بزرگ ورزشی باشد.

مصطفی هاشمی طبا در انتهای از مسئولین پروژه خواست تا با عظم راسخ و مدیریت قوی و تلاش بی وقفه سعی در بهبود پروژه داشته باشند.

نظرات   

 
0 #4 مهدی 1393-03-24 05:40
نقل کردن مهدی:
سلام چرا مدتی است که اخبار سایت به روز نمی شود پروژه متوقف شده یا اینکه در حال اجراست.


سلام

پروژه در حال اجرا است و شرایط خوبی هم دارد این بروز نشدن اخبار
به دلیل مشکلی هستش که برای خبرنگار ما پیش آمده و ممکنه چند وقتی هم طول بکشه ولی مشکلی برای پروژه نیست و میتونید از پروژه بازدید کنید
نقل قول
 
 
+1 #3 مهدی 1393-03-22 09:00
سلام چرا مدتی است که اخبار سایت به روز نمی شود پروژه متوقف شده یا اینکه در حال اجراست.
نقل قول
 
 
+1 #2 احمد 1393-02-07 09:59
در خصوص ايجاد هتلهاو سوئيتهاي در منطقه گردشگري طرلاب با درجه هاي مختلف و نياز مردم و ميزان تقاضا كه در آن مجموعه در چشم اندازهاي متفاوت ديده ميشود خود يك نشان از حركت به سمت توريسم پذيري و رواج صنعت توريسم در كشور و شهر قم با ماهيت هاي(مذهبي – مناطق گردشگري و كويري و سط كشور – نزديكي به چند استان و قطب صنعتي و فرهنگي كشور) است. البته شعار ميزان تخت و ارائه خدمات ارزان ميباشد كه مسافر پذير نمودن شهر را تضمين ميكند كه ديدگاه و طرح اين مجموعه خود گواهي عملياتي نمودن كار است. و با استراتژي بر گرفته از خدمات براي مسافرين پرواز هاي تاخيري و موارد بحران ميتواند طرح منحصر به فردي باشد همانگونه كه فرودگاه امام اجرا نمود.
هتل و صنعت هتلداري خود يكي از تجربيات شركت ارم كيش ميباشد كه انشاا.. با مديريت كلان نگر و مشتري مدار بتوان برند ارم كيش را دوبار احيا نمود. انشاا..
نقل قول
 
 
+1 #1 احمد 1393-02-07 09:53
ايجاد كمپينگ يا مجموعه اي از فعاليتهاي ورزشي در غالب يك مجموعه يا دهكده تفريحي ورزشي،يكي از حسن هاي مجموعه گردشگري فرودگاه قم با توجه به سه ترانسفر(ريلي - زميني - هوايي )و ايجاد هتلينگ در كنار مجموعه ورزشي ميباشد. پتانسيل اين مجموعه به جهت همجواري با استانهاي تهران و اصفهان به جهت فعاليتهاي ورزشي و مركزيت قم براي مسابقات داخلي و بين المللي با توجه به خدماتي كه آينده نزديك در اين مجموعه احداث ميگردد ميتوان مسابقات بزرگ بين المللي و جام هاي بين المللي را برگزار نمود كه اين توجه و هنر مديريت اداره كل ورزش و جوانان قم و وزارت مربوطه را ميطلبد و مجموعه فرودگاه اين پتانسيل و توان را در خود ايجاد ميكند و خواهيم ديد اين مركز همانند دهكده المپيك شهر تهران مورد توجه خواهد شد.
با توجه به اينكه قم خود در عرصه( فوتبال - فوتسال - كاراته و سواركاري با اسب و موتور سواري و ...) صاحب قهرمانان بزرگ و مدال آور ميباشد.
ايجاد يك كمپ استعداد يابي براي هر رشته ورزشي خود استقبال ورزشكاران و دوستاران ورزش را به خود جلب خواهد نمود.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی