دوشنبه, 01 مهر 1398

اطلاعات

 

bakhshname

 

 

sarfasle reshte

 

 

jozavat

جزوه اکواپونیک

تماس با ما

 

واحدیان خبر داد:

آغاز آموزش هوانوردی در فرودگاه بین المللی قم

مدیر مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم از آغاز آموزش رشته های مختلف هوانوردی در این فرودگاه خبر داد.آموزش هوانوردی

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی فرودگاه قم، کاپیتان واحدیان در این خصوص اظهار داشت: همگام با پیشرفت های بسیار خوبی که بخش های مختلف فرودگاه بین المللی قم داشته و انشاءالله در آینده خبرهای خوبی برای مردم قم به همراه خواهد داشت، این مرکز نیز آماده ارائه جدیدترین فنون هوانوردی به مردم است.

وی ادامه داد: مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم در ساختمان مرکزی فرودگاه واقع در میدان ایرانمرینوس همه روزه آماده پذیرایی و میزبانی از عموم شهروندان به منظور ارائه جدیدترین فرون هوانوردی، مهمانداری هواپیما و ... است.

مدیر مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم اضافه کرد: در این مرکز آموزش های مختلفی ارائه می شود که از جمله به آموزش خلبانی هواپیماهای سبک و فوق سبک، فنی و مهندسی هواپیما، انواع ورزش های هوایی، هدایت هواپیماهای کنترل از راه دور و دیسپچری (مراقبت و برنامه ریزی پرواز) می توان اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان قمی به منظور کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اقدام نسبت به ثبت نام شرکت در دوره های آموزش هوانوردی و سایر خدمات این مرکز می توانند همه روزه به ساختمان مرکزی واقع در میدان ایرانمرینوس مراجمعه کرده و یا با شماره تلفن مستقیم 2603030 تماس بگیرند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی