سه شنبه, 23 مهر 1398

اطلاعات

 

bakhshname

 

 

sarfasle reshte

 

 

jozavat

جزوه اکواپونیک

تماس با ما


مدیرعامل مرکزآموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم ازآغاز دوره آموزش زبان مرتبط با خلبانی و کنترل پرواز در مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم خبرداد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، کاپیتان سید محمدرضا سیف با اشاره به آغاز فعالیت مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم اظهار داشت: سال گذشته استارت این مرکز زده شد و به طور رسمی خرداد ماه امسال فعالیت خود را شروع کرده است.
وی با اشاره به اینکه در این مرکز دوره های آموزشی مرتبط با هوانوردی از قبیل مدیریت پرواز، مهمانداری ، فروش بلیط و خدمات فرودگاهی و آموزش خلبانی پس از اخذ مجوز از سازمان هواپيمايي كشوري در حال برگزاری می باشد گفت: تا کنون چندین دوره کلاس فروش بلیط، مهمانداری و.... در این مرکز انجام شده است.
وی در ادامه از برگزاری دوره آموزش مدیریت و کنترل پرواز و خلبانی تا چند روز اینده در مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم خبر داد و گفت: آموزش زبان این دوره ها از نوزدهم آبان ماه شروع می شود.
وی با بیان اینکه آموزش زبان نزدیک به 3 ماه طول خواهد کشید بیان داشت: دراین دوره 12 نفر شرکت نموده و آموزش های لازم را خواهند دید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی