دوشنبه, 01 مهر 1398

اطلاعات

 

bakhshname

 

 

sarfasle reshte

 

 

jozavat

جزوه اکواپونیک

تماس با ما

مدیر عامل مرکز آموزش هوانوردی گفت: در این مرکز دوره های آموزش از قبیل مدیریت پرواز، مهمانداری ، فروش بلیط و خدمات فرودگاهی و آموزش خلبانی  برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، كاپيتان سید محمد رضا سیف با اشاره به آغاز فعالیت مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم اظهار داشت : سال گذشته استارت این مرکز زده شد و به طور رسمی خرداد ماه امسال فعالیت خود را شروع کرد.
وی با اشاره به اینکه در این مرکز دوره های آموزش از قبیل مدیریت پرواز، مهمانداری ، فروش بلیط و خدمات فرودگاهی و آموزش خلبانی پس از اخذ مجوز از سازمان هواپيمايي كشوري داير خواهد شد گفت: تا کنون 7 دوره کلاس فروش بلیط طبق قرارداد با شرکت هواپیمایی آریانا و یک کلاس مقدماتی مهمانداری نیز طبق قرارداد با دانشگاه صنعت هوانوردی برگزار کرده ایم.
مدیرعامل مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم از برگزاری دوره مدیریت پرواز خدمات فرودگاهی با اخذ مجوز از سازمان هواپيمايی کشوري بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد و اضافه کرد: تا کنون حدود 80 نفر متقاضی ثبت نام در دوره های مرکز هستند که اکثریت آنها بومی می باشند ضمن اینکه 70 نفر نیز تا کنون آموزش های لازم را دیده اند.
به گفته وی خرید هواپیمای آموزشی جهت آموزش خلبانی در فرودگاه قم ، مجهز نمودن مرکز به شبیه ساز پرواز جهت آموزش خلبانی و شبیه ساز کابین جهت آموزش مهمانداران ، تبدیل آموزشگاه به دانشگاه علمی ، کاربردی هوانوردی با اخذ مجوز از وزارت علوم از جمله برنامه های آتی این مرکز است.
وی ادامه داد: جهت شرکت در دوره ها افراد می بایست آزمون ورودی داده و در صورت قبولي مجاز به شركت در كلاس ها مي باشند .
گفتنی است علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 32603448 ، 32603476 تماس حاصل نمایند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی