سه شنبه, 23 مهر 1398

اطلاعات

 

bakhshname

 

 

sarfasle reshte

 

 

jozavat

جزوه اکواپونیک

تماس با ما

مجوز فرودگاه بين المللي قم در كميسيون اصل 90 صادر شد

 

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي از صدور مجوز فرودگاه قم در كميسيون اصل 90 خبر داد. جناب آقاي احمد اميرآبادي فراهاني درخصوص بيانات اين جلسه اظهاركرد:جلسه برگزار شده با حضوراستاندارقم ،معاون امنيتي سياسي استانداري ، فرماندار قم و رئيس و معاونين سازمان هواپيمايي جمهوري اسلامي ، معاونين سازمان ميراث فرهنگي قم، معاون راه و شهرسازي و معاون منابع طبيعي و جنگلداري كشور برگزار شد. در اين جلسه مذاكرات مفصلي در مورد فرودگاه قم انجام شد در نهايت چندين مصوبه براي ادامه كارارائه شد كه برمبناي آن مقرر شد كه سازمان هواپيمايي جمهوري اسلامي تا 4 اسفند ماه نسبت به صدورمجوز فرودگاه اقدام كرده و عرصه مورد نياز براي آن را اعلام كند . مصوبه ديگر اين كميسيون اين بود كه ليست مبلغ و تعداد افرادي كه دراين فرودگاه قم مشاركت داشتند از سوي سرمايه گذاربه كميته اصل 90 كه در استانداري تشكيل مي شود اعلام گردد..

همچنين آقاي اميرآبادي  بيان  كرد : مقرر شد  براي نظارت  بر احداث فرودگاه ، كميته  اصل 90 به رياست استاندار و با حضور دستگاههاي  مختلف تشكيل  شود و بنده هم  به دليل عضويت در كميسيون اصل 90 به عنوان نماينده كميسيون بر روند كار نظارت خواهم كرد.وي  با تاكيد بر اينكه وظيفه ما دفاع از حقوق مردم و همچنين حقوق سرمايه گذاربخش خصوصي است ابراز داشت : با عنايت به اينكه احداث فرودگاه براي استان قم امري مهم و ضروري به شمارمي رود در اين كميسيون از فرودگاه قم حمايت كرده و اجراي آن را در مدار قانون قرار داديم تا اين پروژه در قم با سرعت بيشتر و بر اساس ضوابط قانوني پيش رود. 

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به مشكلات  زير ساختي فرودگاه ازجمله آب،برق،گاز گفت: جلسه اي كه برگزار شد بسيار خوب و مثبت بود كه اگر مصوباتش اجرايي شود بسياري از دغدغه هاي مردم و سرمايه گذاران برطرف خواهد شد . همچنين ايشان خاطرنشان كرد: از اين به بعد اقدامات احداث فرودگاه بر اساس قانون پيش خواهد رفت و انشاء الله تكميل وراه اندازي آن باعث توسعه استان و ايجاد اشتغال خواهد بود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی