پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل پروژه فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیام تبریک صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی،  محمدعلی شفیعی در این پیام فرارسیدن هفته دفاع مقدس را که یاد آور ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی سال های مبارزه حق علیه باطل است به خانواده شهداء و همچنین رزمندگان، آزادگان، جانبازان و ايثارگران تبریک گفت.
در ادامه این پیام آمده است: «هفته دفاع مقدس  يادآور  ایثار و استقامت رادمردان و شيرزناني است كه در لبيك به فرمان امام و مقتداي خويش در دفاع از كيان آب و خاك نظام مقدس جمهوري اسلامي جانفشاني نموده و حماسه هاي ماندگاري را بر برگ هاي زرين انقلاب اسلامي ثبت کردند.
با گراميداشت ياد و خاطره رشادت ها و دلاورمردي هاي تمامی شهيدان گرانقدر، رزمندگان و ايثارگران، بدینوسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ايام غرور آفرين ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون مردم شريف استان به ویژه ايثارگران، جانبازان و نيروهاي مسلح قهرمان را در ساله عنایات خاصه حضرت ولي عصر (عجل ا... تعالي فرجه الشريف)  و در پرتو منويات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالي) مسالت می‌نمایم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی