پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی یکی از اهداف مهم از احداث این پروژه بزرگ را جذب مسافر و رونق در جذب توریست و گردشگر به قم عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، محمدعلی شفیعی در دیدار با معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان قم تصریح کرد: برای آینده این پروژه برنامه های متنوعی با هدف جذب مسافر از داخل و خارج از کشور پیش بینی کرده ایم.
وی ادامه داد: هدف ما این است که اکثر ایرلاین ها را به این فرودگاه بکشانیم، هواپیماها به سبب جاذبه هایی که در فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی ایجاد می شود ناگزیر به فرود در فرودگاه بین المللی قم شوند و در نتیجه ثروت و سرمایه را به قم بیاوریم.
مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی افزود: بسیاری از پروازها را به صورت چارتر ارائه می کنیم و آنقدر اینجا امکانات می گذاریم که مردم تمام نقاط ایران و کشورهای مسلمان نشین و حتی توریست ها و گردشگران کشورهای مختلف خارجی علاقمند و راغب به سفر به قم شوند.
مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی در ادامه تصریح کرد: این پروژه بسیار بزرگ است و هنوز هم می گویم که بهره برداری به موقع از آن و انجام اولین پرواز نیازمند همکاری تمامی بخش ها و مسئولان استان قم است.
وی یاد آور شد: همه افتخار ما این است که روی پای خودمان ایستاده ایم و با مشارکت مردمی که عاشق پیشرفت این شهر هستند به عنوان بخش خصوصی قصد داریم پروژه ای را احداث کنیم که در نهایت عمران و آبادانی بیش از پیش شهر قم را به دنبال دارد.
شفیعی عنوان کرد: بهترین دلگرمی برای تمامی عوامل فعال در این پروژه وقتی است که مردم و سرمایه گذاران سایر بخش های خصوصی به ما اعتماد دارند و با خرید سهام پروژه فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی و سرمایه گذاری در آن به ما انگیزه و دلگرمی برای کار بیشتر می دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی