پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی گفت: قم به عنوان مرکز جهان تشیع باید از فرودگاه بین المللی برخوردار باشد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، محمدعلی شفیعی در دیدار با معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان قم تاکید کرد: ما برای آینده این پروژه احداث 52 هتل مهجز را پیش بینی کرده ایم حال آنکه عده ای تصور می کنند ما رویایی حرف می زنیم، در حالی که اینگونه نیست و اگر آنها به اهمیت جایگاه قم به عنوان مرکز جهان تشیع فکر کنند متوجه می شوند که قم نه تنها به 52 هتل بلکه به بیش از اینها نیاز ضروری دارد.
وی یاد آور شد: ما شهر فرودگاهی را در کنار فرودگاه بین المللی قم را راه اندازی می کنیم تا اینجا بهترین امکانات و خدمات را به مسافرین و زائرین بارگاه کریمه اهل بیت (س) ارائه بدهیم، مسافری که در فرودگاه بین المللی قم فرود می آید اینجا از امکانات و خدمات متنوع رفاهی نظیر پارک آبی، سینما، فضاهای ورزشی، فروشگاه ها و مراکز مختلف تجاری و ... استفاده می کند تا خستگی سفر را از تن به در کند.
شفیعی بیان داشت: ما مرتب با مردم و شهروندان قمی و همچنین بسیاری از هموطنان در نقاط مختلف کشور در تماس و ارتباط هستیم زیرا آنها بسیار جدی پیگیر وضعیت فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی هستند و می دانیم که قلب و دل آنها برای بهره برداری سریع و به موقع این پروژه می تپد.
وی تاکید کرد: ما حتی آمادگی خود را اعلام کرده ایم که بتوانیم تمام پروازهای اختصاصی زوار حج تمتع را نیز در ایام حج انجام بدهیم، ضمن اینکه به محض انجام اولین پرواز در فرودگاه بین المللی قم پرواز به اماکن زیارتی نظیر مشهد و عتبات در این فرودگاه به صورت ثابت انجام خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی