پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

سی ام مهر ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم بسیج هنرمندان (بال زرین) در فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، سیدمجید میرابراهیمی دبیر اجرایی این جشنواره در این خصوص اظهار داشت: جشنواره فیلم بسیج هنرمندان با نماد بال زرین شناخته شده و در حال حاضر با بیش از 10 نهاد دولتی و فرهنگی مذاکره و تفاهم نامه همکاری در خصوص برگزاری این جشنواره امضاء کرده ایم.
وی ادامه داد: در حال حاضر مشغول جمع آوری آثار از هنرمندان قمی هستیم و به فضل الهی آثار ارسال شده از هنرمندان مطلوب بوده و امیدواریم تا روزهای پایانی مهلت ثبت نام که روز سه شنبه سی ام مهر ماه تعیین شده، این روند ادامه داشته باشد.
میرابراهیمی اضافه کرد: برگزاری جشنواره فیلم بسیج هنرمندان با عنوان بال زرین در پنج قالب داستانی، انیمیشن، مستند، نماهنگ و همچنین برای اولین بار در قالب فیلمنامه نویسی در دستور کار قرار دارد و از تمامی هنرمندان استان قم دعوت به عمل می آید تا آثار فاخر خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.
وی در پایان یاد آور شد: دبیرخانه این جشنواره در دفتر مرکز فرهنگی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی واقع در بلوارامین، میدان ایران مرینوس، ساختمان مرکزی، طبقه چهارم واقع شده است و همه روزه آماده میزبانی و پاسخگویی به تمامی عزیزان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی