جمعه, 30 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

فرمانده نیروی انتظامی استان قم از مدیرعامل، معاون بازرگانی و روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، با توجه به برگزاری برنامه های متنوع هفته نیروی انتظامی در دهه دوم مهر ماه سال جاری همکاری نزدیک و تنگاتنگی بین این نیرو و فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی در زمینه برگزاری مطلوب و مناسب این برنامه ها در بخش های مختلف صورت گرفت.
به همین منظور در آیین اختتامیه ویژه برنامه های هفته نیروی انتظامی که در حضور سردار کاظم مجتبایی فرمانده این نیرو و دیگر مسئولان برگزار شد، از محمدعلی شفیعی مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی همراه با علی نادعلی معاون بازرگانی و حسین کریمی سرپرست روابط عمومی این پروژه نیز با اهدای لوح تقدیر، تجلیل و قدردانی شد.
در متن لوح تقدیر که با امضای سردار کاظم مجتبایی فرمانده نیروی انتظامی استان قم به این عزیزان اهدا شده، آمده است: بی شک گام نهادن در مسیر توسعه و تعالی میسر نخواهد بود مگر با تلاش و همت مردانی که در عرصه فرهنگ و آموزش همگانی و مشارکت عمومی در تامین نظم و امنیت به یاری پلیس شتافته و همچون پلیس خدمتگزار به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مجاهدان فی سبیل الله می گردند چرا که امنیت بالاترین آرمان یک جامعه است و پلیس در جهت تحقق این آرمان، نیازمند دلسوزی و مشارکت و همکاری آحاد یک جامعه به عنوان بازوان توانمند در اجرای بهتر ماموریت ها می باشد.
از آنجایی که جنابعالی در راستای این رسالت مهم با مجموعه این فرماندهی، کمال همکاری را مبذول داشته اید، بر خود لازم می دانم از زحمات شما تقدیر و تشکر نمایم.
امید است همواره در پرتو الطاف بیکران خداوند متعال بیش از پیش موفق و موید باشید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی