پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

رئیس هیئت تیراندازی استان قم اقدام مدیران پروژه فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی در راه اندازی باشگاه تیراندازی در این فرودگاه را قابل تحسین عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، حسین مهره ساز در حاشیه برگزاری رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی که به میزبانی باشگاه تیراندازی تیهو در فرودگاه بین المللی قم  و شهر فرودگاهی به انجام رسید، تصریح کرد: با اینکه هیئت تیراندازی یکی از هیئت های با سابقه ورزشی در قم محسوب می شود اما ما تا کنون فضای مطلوب و شایسته برگزاری رقابت های رشته اهداف پروازی نداشتیم.
وی ادامه داد: در گذشته سعی ما بر این بود که رشته تیراندازی به اهداف پروازی را در قم فعال کنیم اما به دلیل اینکه مکان و امکانات مناسب این رشته را در اختیار نداشتیم این امکان میسر نشد ولی خوشحالم از اینکه مدیران ورزش دوست این پروژه نسبت به احداث و افتتاح باشگاه تیراندازی تیهو اقدام کردند.
رئیس هیئت تیراندازی استان قم اضافه کرد: از مدیریت پروژه فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی و همچنین مدیر باشگاه تیراندازی تیهو کمال قدردانی را دارم که در تعامل بسیار خوب با این هیئت، ما را در میزبانی شایسته از چهره های مطرح تیراندازی به اهداف پروازی کشور یاری کردند.
وی تاکید کرد: قطعا با امکانات و فضای مناسبی که در باشگاه تیراندازی تیهو فراهم شده قم به زودی یکی از قطب های اصلی تیراندازی به اهداف پروازی کشور می شود و ما حتی می توانیم میزبانی رقابت های مهم بین المللی این رشته را در این مکان بر عهده بگیریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی