پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

رئيس مجلس شوراي اسلامي و نماينده مردم قم در خانه ملت در نشست تلویزیونی که از شبکه قم به صورت مستقیم پخش شد در سخنانی به برخی از پروژه‌های ملی و استانی اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه‌ها می‌تواند برای آینده قم تاثیرات خوبی به جا بگذارد.
به گزارش روابط عمومي شهر فرودگاه بين المللي قم و منطقه نمونه گردشگري طرلاب، رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست بر حمایت دستگاه ها از فرودگاه بین المللی قم تاکید کرد.
رئیس قوه مقننه، در خصوص روند ساخت فرودگاه قم نیز ابراز داشت: دولت بودجه‌ای برای احداث فرودگاه در قم نداشت که با ورود بخش خصوصی این کار آغاز شد که البته سایر بخش‌های دولتی باید برای به ثمر رسیدن آن حمایت و تلاش کنند.
وی افزود: متاسفانه در کشور ما مشکل بروکراسی برای سرمایه گذاری وجود دارد و سرمایه گذاری که می‌خواهد وارد عمل شود باید کفشی آهنین به پا کند و زمان ۳۰۰ روزه می‌خواهد تا بتواند موافقت نامه‌های بخش‌های مختلف را دریافت کند که این مدت در سایر کشور‌ها حداکثر یک ماه است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: در مجلس شورای اسلامی قانونی برای تسهیل سرمایه گذاری به تصویب رسید تا راه را برای ورود سرمایه گذاران باز کند.
رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حال حاضر ساخت فرودگاه قم از زمان خود عقب است، افزود: امیدواریم در آینده این پروژه به نتیجه برسد و مدیران استان نیز باید به تسریع انجام این پروژه کمک کنند که این پروژه تاثیر بسیاری برای آبادانی و ورود بیشتر زائران به قم دارد.
رئیس قوه مقننه، تصریح کرد: افراد بسیاری در کشورهای اسلامی وجود دارند که آماده سرمایه گذاری در قم هستند که البته یکی از زمینه‌های ورود این افراد احداث فرودگاه است.

منبع خبر : خبرگزاری مهرنیوز
کد خبر: 2196428

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی