پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرکل راه آهن استان قم از اتصال سلفچگان و شهر فرودگاه بين المللي قم و منطقه نمونه گردشگري طرلاب به راه آهن در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شهر فرودگاه بين المللي قم و منطقه نمونه گردشگري طرلاب، فرشاد زادخور در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی که در بیت پدری دكتر لاریجانی در قم برگزار شد با بیان اینکه قم شاهراه عملیات ریلی تمامی نقاط کشور تلقی می شود تصريح كرد: ماهانه 25 هزار واگن باروی به شکل ورودی و خروجی از قم عبور و مرور می کنند.
وی با اشاره به اینکه با تلاش های صورت گرفته بعد از 75 سال قطار از حریم شهر قم خارج شد به راه اندازی قطار حرم تا حرم به شکل روزانه و با انتقال 600 نفر از قم به مشهد مقدس خبر داد و بيان كرد: راه اندازی قطار قم – تبریز و قم – تهران نیز ار دیگر فعالیت های انجام شده در ماه های اخیر است.
مدیرکل راه آهن استان قم با اشاره به مزایای استفاده از قطار عنوان کرد: قطار به علت عدم آسیب رسانی به محیط زیست به عنوان صنعت سبز مطرح است و همچنین میزان مصرف سوخت آن یک هفتم میانگین مصرف سوخت است و 50 برابر سفرهای جاده ای نیز دارای امنیت است.
وی با بیان اینکه برای حمل و نقلی ریلی نزدیک به 120 میلیارد تومان هزینه کرده ایم عنوان داشت: راه اندازی قطار حومه ای از اهداف اداره کل راه آهن قم است.

نظرات   

 
+3 #1 حسین 1392-12-25 07:53
با سلام چرا مدتی است که سایت به روز نمی شود.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی