جمعه, 30 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
با سلام
در آستانه “سال نو” و طمطراق پیک بهاران و آغاز سال نو تبریک
و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی،سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.
سال 92 سالی پرکار و پر رونق برای این مجموع بود و امیدوارم سال 93 با کمک خداوند متعال و همکاری مسئولین ، مردم و همکاران محترم سالی پر برکت باشد و شاهد تحول در این مجموعه باشیم.
و تشکر میکنم از صبر و حوصله مردم عزیز و فهیم شهر مقدس قم و مسئولین محترم که در سال 92 مارا از خود دانسته و از کمک های خود پروژه فرودگاه بین المللی قم را بی بهره نگذاشتند.
و امیدواریم در سایه حق تعالی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی روند رو به رشدی برای ایران عزیز شاهد باشیم.

 

محمدعلی شفیعی مدیر عامل فرودگاه بین المللی قم

نظرات   

 
+1 #5 مهدی 1393-01-17 08:40
با سلام و تبریک سال نو و آرزوی بهترینها برای شما عزیزان. انشاءالله در سال جدید و با یاری خداوندمتعال و مساعدت مسئولین بتوانید در همه بخشهای شهر فرودگاهی پیشرفت چشمگیری داشته و با راه اندازی فرودگاه بین المللی قم موجب خوشحالی و سرافرازی مردم قم شوید...
نقل قول
 
 
+3 #4 مهدی 1393-01-10 23:32
سلام آقای شفیعی به عنوان یک طلبه کوچک حمایت خود را از این پروژه بزرگ اعلام میدارم امیدوارم موفق باشید شما انسان بلند پروازی نیستید بلکه بلند اندیش هستید و آبروی خود در تحت این کار بزرگ گذاشتید مطمئن باشید آنکه تا حالا به شما آبرو داده از این به بعد هم عزت و آبرویتان را حفظ بلکه بیشتر خواهد کرد پس توکل بر او مشکلات را هموار می کند و از زحمات شما قدردانی می کنم
نقل قول
 
 
+3 #3 احمد 1393-01-09 10:09
با سلام
سال 93 رو به همه مديران و كاركنان زحمت كش پروژه فروگاه قم تبريك ميگم .اميدوارم سال پربركت و سال همراه با موفقيت در اين طرح بزرگ برايتان باشد انشاا..
فرودگاه قم شاخص خواهد شد با حمايت مسئولان استان و پشتيباني از سرمايه گذار برابر اصل44قانون اساسي.همه همشهريان قم منتظر تكميل، راه اندازي و بهره برداري اين پروژه هستند و حمايت ميكنند فقط همت مسئولان از سرمايه گذار را ميطلبد.
مسئولين در اجراي زيرساخت ها حمايت عملياتي نمايندد تا باري از روي دوش سرمايه گذار برداشته شود.
اميدوارم نتيجه اين همه تلاش افتتاح و لبخند بر لبان مردم و سرمايه گذارو كاركنان زحمتكش اين مجموعه بنشيند.
خدمت به قم خدمت به اسلام است،پس......... ...
نقل قول
 
 
+3 #2 نیما 1393-01-08 15:02
با آرزوی سالی نو و پربرکت برای خدمت گذاران مردم در فرودگاه قم و امید راه اندازی فرودگاه در سال 93
بهتر است که همه پروژه های حاشیه ای فرودگاه متوقف شود و تمرکز بر راه اندازی پروازهای داخلی باشد.
پس از آنکه فرودگاه راه بیافتد و مردم رفت و آمد داشته باشند کم کم خودشان هم سرمایه گذاری بیشتری خواهند و کرد و در نتیجه شاهد پیشرفت سریعتنر پروژه ها خواهیم بود.
نقل قول
 
 
+7 #1 علیرضا 1393-01-06 11:45
با سلام و تبریک سال نو. انشاءالله هرچه زودتر پروازهای داخلی این فرودگاه برقرار شود.تا مشقت رفتن به تهران وبرگشت به قم برطرف شود.
خواهشا تلاش خود را مضاعف نمایید تا زودتر شاهد برقراری پروازهای داخلی باشیم . با تشکر
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی