پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

شرکت تارین یکی از شرکت های مطرح کشور در ساخت باندR26 فرودگاه بین المللی قم همکاری و فعالیت دارد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم؛ مهندس منوچهر قاسمی ناجی با اشاره به فعالیت شرکت تارین در زمینه راه سازی اظهار داشت : بنده نزدیک به 45 سال سابقه فعالیت دارم و در این مدت توانسته ام پروژه های بسیاری را در کشور اجرا کنم .
وی آماده سازی اراضی هزار هکتاری هموارلک ها ی قم (شهر جدید پردیسان) ، ساخت سازه های آبی، همکاری در فرودگاه بین المللی امام خميني ، همکاری در ساخت بنادر کشتیرانی امام خمینی ، همکاری با راه و ترابری اردبیل و ساخت تصفیه خانه های فاضلاب را از نمونه پروژه های اجرا شده توسط شرکت دانست.
وی افزود: تاکنون بالغ بر 48 پروژه ملی را اجرا نموده ایم .
مدیر عامل شرکت تارین با اشاره به همکاری شرکت با فرودگاه بین المللی قم افزود: در آذر ماه سال گذشته ما جهت همکاری با فرودگاه اعلام آمادگی کردیم و در نهایت امسال فعالیت و آماده سازی باند 26 R فرودگاه را شروع کردیم .
وی افزود: پیشرفت بيش از 90درصد را در باند R26 فرودگاه شاهد هستیم و امیدواریم بتوانیم بزودي وبا شروع آسفالت از ماه آينده به مدت چهارماه فاز اول را به بهره برداری برسانيم .
مهندس قاسمی ناجی ادامه داد: سیاست ما بر این است که توانسته ايم با استفاده از گروه های مختلف کاری و شركت هاي معتبر یک کنسرسیوم را تشکیل و به خدمت بگیریم.
وی تصریح کرد: برنامه ریزی و اجرای عملیات خاکی، زیرسازی و روسازی و آسفالت باندهای پروازی ، خیابانها و پل سازی و ابنیه فنی و محوطه سازی و ساخت سازه های بتنی ساختمان از جمله اقداماتی است که توسط شرکت در حال پیگیری جهت انجام می باشد.
مدیرعامل شرکت تارین در پایان با اشاره به اینکه ساخت فرودگاه بین المللی قم می تواند در رونق گردشگری و اشتغالزایی قم تاثیر بسزایی داشته باشد گفت: اینکه شرکت ارم کیش با مدیریت شفیعی به عنوان یک بخش خصوصی وارد ساخت یک چنین پروژه ای شود واقعا شجاعت و جسارت بسزايي می خواهد و امیدواریم هرچه سریعتر با همدلی و همکاری مسئولین شاهد بهره برداري فرودگاه بين المللي قم باشیم.
وی در پايان بیان داشت: از استاندارقم و سايرمسئولين دلسوز مي خواهيم خارج از بروكراسي اداري اين پرژوه فراملي را مورد عنايت قرار دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی