پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

فرودگاه بین المللی قم و مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بین المللی قم در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی ایران  که در کیش دایر می باشد، حضور پیدا نموده اند.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین الملی قم، در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی ایران 94 شرکت داخلی و خارجی حضوردارند که از این تعداد 10 شرکت خارجی و 84 شرکت داخلی هستند.
بر اساس این گزارش: محور اصلی هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و هوانوردی ارائه توانمندی‌ها و قابلیت‌های صنایع هوایی ایران در عرصه داخلی و بین‌المللی می‌باشد. این نمایشگاه در دو بعد نمایشگاهی و نمایش هوایی برگزار خواهد شد و 10 کشور از جمله روسیه، اوکراین، ایتالیا، فرانسه و سوئد در آن حضورخواهند داشت.
هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی ایران از 27 تا 30 آبان در منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود و ساعت بازدید نمایشگاه از  9:30 الی 14:00 می باشد.
همچنین خلبان سيف علت شركت فرودگاه و مرکز آموزش هوانوردی فرودگاه بين المللی قم را در اين همايش، بهره مندی از مشارکت سایر شرکت های فعال در زمینه هوانوردی جهت سرمایه گذاری در مجموعه فرودگاه بین الملی قم دانست.
خاطرنشان می‌شود علاقه‌مندان جهت بازدید از مجموعه فرودگاه بین الملی قم از روزهای 27 لغایت 30 آبان ماه به غرفه شماره c5 مراجعه نمایند.

نظرات   

 
0 #2 مجید 1393-08-29 05:52
بابا فرودگاه راه بیندازید ثانیه شماری داریم میکنیم
نقل قول
 
 
-1 #1 مجید 1393-08-29 05:51
سلام
بابا دلمون لک زد لطفا زودتر فرودگاه رو راه بیندازید که راحت مسافرت کنیم ..........
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی